Online Eğitime Giriş
Kurumsal
Kurumsal

Kurumsal

Okullarımızı 2013 yılında çağdaş,bilimsel ve inovatif eğitim anlayışıyla anaokulundan üniversiteye kadar çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek, potansiyellerini ortaya çıkararak 21. yüzyılın gereksinimlerine sahip ,geleceğe yön verecek bireyler arasında yer almalarını sağlamak amacıyla kurduk.

Ülkemize ve milletimize karşı sorumluluğumuzun farkında olarak okullarımızdaki eğitim programlarımızı tüm öğrencilerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı, özverili, çalışkan, üretken, ülkemizin geleceğinde söz sahibi ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlayacak şekilde hazırlıyor ve uyguluyoruz.

Şafak Okulları olarak, saygı sevgi ve hoşgörüyle oluşturduğumuz eğitim ortamlarımızda tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Şafak Okulları Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şatıroğlu 1959 yılında Trabzon’un Çaykara İlçesinde doğdu. 1965 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’ya yerleşti. İstanbul Vefa Lisesi mezunu olan İsmail Şatıroğlu bölgenin önemli iş adamlarından ve kanaat önderlerinden biridir. Siyaset, spor ve İş dünyasında yöneticilik alanındaki başarılarını Eğitim alanında devam ettirmenin yanı sıra ülkemizin önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Trabzon Dernekler Federasyonu Genel Başkanlığı görevini yürütmektedir.
İsmail ŞATIROĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı
İdari Kadro
Alanında uzman akademik kadromuz liderliğinde
geleceğin nitelikli ve çok yönlü bireylerini yetiştiriyoruz!
Hüseyin Karasu
Gazisosmanpaşa Kampüsü Müdürü
Rezzan Tanrıyar
Bahçelievler Kampüsü Müdürü
Tolga Türkmen
Bağcılar Kampüs Müdürü
Zeki Danış
Elmabahçe Kampüsü Müdürü