Online Eğitime Giriş
Global Dünyaya Adapte Bireyler Yetiştiriyoruz!

Şafak Okullarında bilimsel ve modern eğitim anlayışımızla, global dünyaya adapte ve
her alanda kendini ifade edebilen bireyler yetiştiriyor; daha adil ve herkes için
yeterli bir geleceğin tesis edilmesine katkıda bulunuyoruz!

Erasmus Öğrenci
Değişimi Programı!
Yurtdışı eğitim programı Erasmus sayesinde öğrencilerimizin vizyonunu geliştiriyor, yurtdışında yaşama deneyimi sunuyor ve kendisini geliştirerek gelecekte daha nitelikli ve donanımlı bireyler olmalarını sağlıyoruz!
OSSD ile Kanada’dan
Çift Diploma İmkanı!
Ontario Secondary School Diploma Programıyla öğrencilerimize Kanada’dan çift diploma imkanı sunuyor, nitelikli ve dijital öğrenme ortamları tasarlayarak onların hayallerini sınırlar ötesine taşıyoruz!
Global Ties ile Yeni
Kültürler Keşfediyoruz!
Her hafta düzenlenen çevrim içi oturumlarla farklı bir ülkeye konuk olarak öğrencilerimizin o kültürü ve yapıyı yakından tanımasını sağlıyor, farklı kültürler keşfederek her alanda kendini ifade edebilen bireyler yetiştiriyoruz!
ELTA ile Global
Standartlarda Ölçümler!
ELTA dil sınavlarıyla ilkokuldan itibaren her yaşta öğrencimizin bilgi ve becerilerini ölçüyor, dil yetenekleri yüksek öğrenciler yetiştirerek uluslararası alanlarda yetkinliği ve donanımıyla kendi geleceğine yön veren bireyler yetiştiriyoruz!
LanguageCert Global
Sertifika Programları!
LanguageCert programlarıyla 200’den fazla ülkede geçerliliği olan sertifika programlarını öğrencilerimize sunuyor; inovatif, güvenilir ve dünyaca tanınan eğitimlerle dil becerilerini geliştiren bireyler yetiştiriyoruz!
GlobalScholar ile
Yurtdışı Eğitim İmkanı!
GlobalScholar çevrim içi dersleriyle öğrencilerimize uluslararası eğitim imkanı sağlıyor; onların sınırlar ötesine taşan hayal ve hedeflerine yol arkadaşlığı ediyoruz!