Online Eğitime Giriş
Şafaktan Haberler
Şafaktan Haberler
Liseler Arası Kompozisyon Yarışması Sonuçlandı!

‘’On kıta, Bir Vatan, İlelebet İstiklal ve Mehmet Akif Ersoy’’ temalı kompozisyon yarışmamız sonuçlandı. Kompozisyon yarışmamızın 19 Mayıs’da Şafak Okullarında düzenlenen törenle birlikte kazananlarını açıkladık ve ödüllerini takdim ettik.

İstiklal mücadelemizi, dönemin şartlarını ve bugün dahi hissettirdiği eşsiz duyguları paylaşarak, 100. yıl dönümünde şanlı marşımızı ve Mehmet Akif Ersoy’u daha yakından tanıdık. Bir kez daha hem marşımızın hem de kutlu yazarının hissettirdiklerini hatırladık.

Bu kapsamda duygu ve düşüncelerini kâğıda dökerek tüm öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz arasından birinci olan Sevim Hacı, ikinci olan Yaman Efe Erkan ve üçüncü olan Meltem Akbaş’ı kutlar, başarılarının devamını dileriz!

Şafak Dergisi
Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan
şafak dergisine aylık olarak ulaşabilirsiniz.
Şafak Dergisi Temmuz Ayı

Şafak Okulları, devlet destekli ve ücretsiz mesleki eğitimlerle geleceğin çok yönlü ve donanımlı bireylerini yetiştiriyor! Temmuz ayı dergimizde ele aldığımız kampüs, ders ve içeriklerimizi keşfederek siz de nitelikli ve mesleki eğitim dünyasının kapılarını aralayabilir; kendiniz yada çocuğunuz için en uygun akademik imkanları keşfedebilirsiniz!

Dergiyi İndir