Online Eğitime Giriş
Anaokulu
Anaokulu
Eğitim Kademelerimiz
Tüm kademelerimizde nitelikli, bilimsel ve çok yönlü eğitim anlayışımızla eğitsel programlar uyguluyor; her alanda kendini ifade edebilen global bireyler yetiştiriyoruz!
Anaokulu
Okul öncesi dönemde; sosyal, duygusal
ve zihinsel gelişim!

Oyun temelli eğitim programlarımızla öğrencilerimizin bireysel gelişimini destekliyor; aldığı eğitimle yaratıcılığı yüksek ve kendinden emin bireyler yetiştiriyoruz!

Hangi kampüslerde var?
Anaokulunda Öğrencilerimizi Neler Bekliyor?
Zengin ve Özgün Eğitim Müfredatı

Uyguladığımız zengin ve özgün eğitim müfredatıyla öğrencilerimizin gelişimini kapsamlı şekilde ele alıyor, geleceğin çok yönlü ve nitelikli bireylerini yetiştiriyoruz. Şafak Okulları olarak güçlü bir geleceğe ancak iyi yetişmiş bireylerle ulaşabileceğimize inanıyoruz!

Günlük Yaşam Becerilerini Destekleyen Çalışmalar

Günlük yaşam becerileri bireyler için hayati önem taşır. Özellikle erken yaşta bu becerilerin kazanılması, çocuğun aileye bağımlılığını azaltarak kişilik gelişimine de katkıda bulunur. Böylelikle ebeveynler kendilerine daha fazla vakit ayırabilirken, çocuklar da kendini tanıyan ve özgüven sahibi bireyler olarak yetişir.

İngilizce ve İspanyolca Dersleri

Erken yaşta edinilen dil becerileri, hem bireyin bilişsel gelişim sürecinde hem de kendisine global bir perspektif oluşturmasında faydalı etkilere sahiptir. Daha fazla bilgi ve kaynağa erişim sağlayan çocuklar kendini daha özgür hissederken, gelecekleri için en uygun alanları da daha hızlı keşfedebilecektir.

Spor, Sanat ve Müzik Alanında Yetenek Geliştirme Çalışmaları

Şafak Okullarında, gelecekte başarılı ve donanımlı bireyler yetiştirmek için yalnızca akademik değil, sosyal, fiziksel ve sanatsal gelişimi de eğitim programlarına dahil ediyoruz. Bu sayede birden çok alanda kendini ifade edebilen ve farklı yeteneklere sahip bireyler yetiştiriyoruz!

Uzman Psikologlar Eşliğinde Birebir Öğrenci Takibi

Şafak Okullarında öğrencilerimizin eğitim ve öğretim hayatları boyunca kişisel ve ruhsal durumlarını önemsiyor, rehber öğretmenler ve alanında uzman psikologlar eşliğinde onları yakından tanıyarak birebir olarak tüm süreçlerini takip ediyoruz.

Kişilik Gelişimi Çalışmaları

Kişilik, bizleri özgün kılan ve diğer bireylerden ayıran özelliklerimizin bağlı oldu ortak merkezdir. Şafak Okullarında her öğrencinin bir diğerinden farklı olduğunu gözeterek, kişiye ve kişisel yatkınlıklara özel eğitsel programlar oluşturuyoruz!